Investice („Cenik”)

Focení Vašich portrétních fotografií nazýváme „investicí”. Proč?

Odpověď je jednoduchá: Protože za pět, deset, dvacet nebo i za sto let neztratí tisky Vašich portrétů hodnotu – budou neocenitelným věčným dědictvím. Zachycením jedinečného okamžiku při Vašem ryze osobním zážitku z focení portrétní fotografie. Uměleckým dílem na úrovni, ve kterém budete žít navždy.

Naše archivní Fine Art tisky mají standard muzejní kvality a jsou certifikované na 300 let – jedná se o tisky nadčasového umění, které nás přežijí všechny.

Ceny focení (nezahrnují zhotovené fotografie)

Naše studiové focení zahrnuje předběžnou osobní konzultaci, dále až pět hodin práce ve studiu včetně profesionálního účesu a líčení, asistence při stylingu outfitu a výměny až pěti outfitů, poté proces retušování a v závěru osobní schůzku s předvedením Vašich krásných portrétů.

„Lux Session“ – 12 500 Kč*

čtyři až pět outfitů, čtyři až pět hodin přípravy a focení ve studiu
*vč. kreditu v výši 5 000 Kč na nákup fotografií

„Mini Session“ – 7 500 Kč

dva outfity, dvě až tři hodiny přípravy a focení ve studiu

Tištěné produkty se kupují zvlášť.

Naši nabídku s Vámi projednáme během osobní bezplatné konzultace před focením. Upozorňujeme, že není nutné se rozhodnout a vybrat si hned! Nejprve se budete fotit a Vaše tisky nebo balíčky si vyberete až při nadcházející schůzce.

Tištěné produkty

Naším exkluzivním a prvotřídním „základním” produktem je Folio Box. Krásné matné tisky portrétů jsou uloženy bezpečně a důvěrně v nádherné ručně vyráběné krabičce. Tisky můžete vystavit na stojanu, zarámovat je do jakýchkoli standardních rámů nebo je jednotlivě darovat někomu výjimečnému; Vašim rodičům, dětem, partnerovi. Nabízíme různé varianty materiálů (dřevo, tkaninu, koženku nebo tu nejlepší a exkluzivní italskou kůži), velikostí a barev.

Můžeme pro Vás zhotovit také krásné album, galerijní zeď krásných pláten nebo zcela jedinečné vintage nástěnné rámy v libovolné velikosti, kterou si vyberete.

K cenám: Někteří klienti u nás utratí za své portréty 20 000 Kč, jiní 125 000 Kč – jaký balíček (nebo tisky) si zakoupíte, to je zcela na Vás. Neponecháváme absolutně žádný prostor pro tzv. hard sell, tedy prodej za každou cenu, povinnost minimálního nákupu nebo vůbec jakéhokoli pozdějšího nákupu.

Opět platí to, že výběr je zcela na Vás, my s Vámi pouze projednáme při konzultaci před focením to, čemu dáváte přednost.

Digitální soubory

Veškeré digitální fotografie, které si zakoupíte v tištěné formě, dostanete na USB klíčence i s autorskými právy jako dárek!