Prezentace a uchování Vašich portrétů jsou velmi důležité. Proč? Protože jsou a budou Vaším stále více ceněnějším majetkem. Jsou tím, co budete předávat dalším generacím.

Naše archivní Fine Art tisky mají standard muzejní kvality a jsou certifikované na 300 let – jedná se o tisky nadčasového umění, které nás přežijí všechny.

Proto jsou u nás zakoupené portréty tištěny a paspartovány. Kolekce jsou umístěny v luxusních Folio Boxech spolu s Vašimi digitálními soubory na USB disku.

Věříme, že si to Vaše portréty zaslouží!

‚Collections & Wall Art‘

Naším exkluzivním a prvotřídním „základním” produktem je Folio Box. Krásné matné tisky portrétů jsou uloženy bezpečně a důvěrně v nádherné ručně vyráběné krabičce. Tisky můžete vystavit na stojanu, zarámovat je do jakýchkoli standardních rámů nebo je jednotlivě darovat někomu výjimečnému; Vašim rodičům, dětem, partnerovi. Nabízíme různé varianty materiálů (dřevo, tkaninu, koženku nebo tu nejlepší a exkluzivní italskou kůži), velikostí a barev.

Můžeme pro Vás zhotovit také krásné album, galerijní zeď krásných pláten nebo zcela jedinečné vintage nástěnné rámy v libovolné velikosti, kterou si vyberete.

Někteří klienti u nás utratí za své portréty 18 000 Kč, jiní 80 000 Kč – jaký balíček (nebo tisky) si zakoupíte, to je zcela na Vás. Neponecháváme absolutně žádný prostor pro tzv. hard sell, tedy prodej za každou cenu, povinnost minimálního nákupu nebo vůbec jakéhokoli pozdějšího nákupu.

Opět platí to, že výběr je zcela na Vás, my s Vámi pouze projednáme při konzultaci před focením to, čemu dáváte přednost.

Digitální soubory

Veškeré digitální fotografie, které si zakoupíte v tištěné formě, dostanete na USB klíčence i s autorskými právy jako dárek!